Kariyer

Grixx Kariyer Grixx Kariyer

İnsan Kaynakları

GRIXX Aksesuarlar ve LED Aydınlatma olarak bizim için başarının ilk anahtarı “insan”dır. 
Ulaştığımız bu başarıda hiç kuşkusuz çalışanımızın büyük payı var. 
Hızlı tüketim başta olmak üzere birçok ürün gurubunda kendi sektörunde iyi bir oyuncu olan Elips Elektronik'in sahip olduğu insan kaynağının, Firma vizyon ve stratejilerini gerçekleştirebilecek nitelikte bireylerden oluşturulması, onların motivasyonunun sağlanması, geliştirilmesi, kısacası etkin bir şekilde yönetilmesi gerektiğine inanıyoruz. 
Bu amaçla İnsan Kaynakları olarak belirlediğimiz vizyonumuz, firmamizin faaliyet gösterdiği iş alanlarında, sınıfının en iyisi olan İnsan Kaynakları yapısını kurmak ve uygulamaları hayata geçirmektir. 
Bu amaçla İnsan Kaynakları çatısı altındaki İşe Alım, Ücret Yönetimi, Eğitim, İK Stratejileri ve Organizasyonel Gelişim, İş ve Sosyal Güvenlik konularinda . İnsan Kaynakları stratejilerinin çağın gerekliliklerini karşılayacak ve değer üretecek şekilde kurgulanması, buna yönelik uygulamaların gerçekleştirmesi, topluluk bünyesine yayılması ve benimsetilmesi ile değişen ihtiyaçlara bağlı olarak sürekli iyileştirilmesi konularında hep birlikte çalışıyoruz.

Bizimle çalışmak istermisiniz?

Başvurularınız için: info@grixx.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.